ÚvodJak množím Vaše peníze?

Rozmnožím Vaše peníze bez barevné tiskárny.

ikona LOKÁLNÍ SEO

Zajistím, aby Vás spolehlivě našli zákazníci z klíčových měst a oblastí, které pro Vaše podnikání určíme jako stěžejní. Lokální SEO je pro podnikatele, kteří poskytují své služby v blízkém okolí či konkrétních oblastech.

ikona MANAGED WEB

Vytvořím Vašemu podnikání web, který bude na prvních příčkách vyhledávačů a zviditelním Vás napříč internetem. O vytvořené weby se aktivně starám po celou dobu jejich životnosti tak, aby se na prvních příčkách udržely.

ikona REMARKETING

Návštěvníky Vašeho webu neproměním v zákazníky ihned, učiním tak později remarketingem. Dokážu obeslat Vaše potenciální obchodní partnery a následně je pronásledovat všudypřítomnou kampaní.

ikona SERVER JAK VÍNO

Nejeden z mých projektů již dávno přerostl potřeby běžného webhostingu: Mám vlastní nadupaný (téměř) managed server připojený k páteřní síti českého internetu: Vaše projekty (včetně mailingu) tak pošlapou jak víno, bez ohledu na nároky!

ikona CÍLOVÁ SKUPINA

Určím cílovou skupinu Vašich potenciálních zákazníků: Pokročilými analýzami zjistím, co Vaše zákazníky zajímá. Pokud už svou cílovou skupinu znáte, rozšířím ji. Doporučím Vám tvorbu takového obsahu, aby měnil návštěvníky v zákazníky!

ikona KLÍČOVÝ OBSAH

Zcela změním obsahovou identitu Vašeho podnikání: Napříč internetem tak budete vystupovat jednotně a doslova magnetickým obsahem Vám přitáhnu nové návštěvníky na Váš web: Používám text, grafiku i umělou inteligenci. Oslovím tak i ty, kteří váhají.

Máte zájem o konzultaci?

Teď s Emilem nemáme čas.

Momentálně jsme natolik vytížení, že nebereme další práci.

Nekontakt